wonga logoParabank Wonga (www.wonga.pl) zajmuje się udzielaniem za pośrednictwem Internetu szybkich pożyczek gotówkowych niskiej i średniej wysokości – możliwe do uzyskania kwoty zawierają się w zakresie od 50 do 3000 złotych także dla nowych klientów. Opłata za ten pierwszą pożyczkę na maksymalnie 60 dni wynosi 10 złotych aż do 1500 zł. Spłacający swoje chwilówki w określonych umową terminach klienci stopniowo zyskują dostęp do coraz wyższych limitów maksymalnych, a ponadto biorą udział w programie lojalnościowym, którego podstawową korzyścią są znaczące rabaty na koszty kolejnych kredytów.

wonga grafikaOkres kredytowania w Wonga klient ustala przy składaniu wniosku kredytowego, a wybrać można terminy od 1 do aż 60 dni, a gdyby z jakiegoś powodu zaszła konieczność wydłużenia terminu spłaty, to taka możliwość oczywiście istnieje, choć jest płatna, a nowa data wymagalności nie może zostać ustalona na później niż 30 dni w stosunku do starej.

wonga grafika 2Poza rejestracją na stronie www.wonga.pl od pożyczkobiorcy wymagane jest również posiadanie własnego konta bankowego, telefonu komórkowego i polskiego obywatelstwa, nie można również figurować w rejestrach niesolidnych dłużników. Wonga podejmuje decyzję kredytową szybko, bo już w kilka minut od złożenia wniosku, a wypłata środków na konto klienta również następuje bardzo sprawnie.