ok money logoKlienci firmy OK Money (www.okmoney.pl) mogą się za pośrednictwem serwisu internetowego ubiegać o przyznanie szybkiej pożyczki gotówkowej na kwotę od 200 do 3000 złotych z przeznaczeniem na dowolny cel. Dla nowych klientów limit maksymalny jest o wiele niższy i został ograniczony przez pożyczkodawcę do 500 złotych – jednocześnie zaś ten pierwszy kredyt jest całkowicie darmowy, czyli nie wiąże się z koniecznością regulacji jakichkolwiek kosztów dodatkowych w rodzaju odsetek lub prowizji. Z każdą spłaconą według harmonogramu pożyczką klienci uzyskują dostęp do wyższych kwot maksymalnych, a o 3000 złotych można wnioskować dopiero po terminowej spłacie sześciu chwilówek w OK Money.

customer-service-phoneok money grafikaTerminy spłat są ustalone z góry i jest ich tylko dwa: 15 oraz 30 dni, a ewentualne przedłużenie spłaty jest możliwe wyłącznie na okres, na jaki została wzięta pożyczka, należy również uiścić z góry odpowiednią opłatę za prolongatę. Wnioski składane przez pożyczkobiorców są weryfikowane w czasie rzeczywistym i na decyzję oczekuje się zaledwie kilkadziesiąt sekund, co jest możliwe dzięki zastosowaniu do obsługi wniosków w pełni automatycznego, zaawansowanego technologicznie systemu informatycznego. Pozwala to również na przyjmowanie wniosków i wydawanie decyzji w dni wolne od pracy oraz święta.

ok money grafikaKlienci OK Money muszą spełniać następujące warunki: rejestracja w serwisie (wymagane dane z dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego i konta bankowego), polskie obywatelstwo, udokumentowane stałe zatrudnienie w Polsce, wiek od 18 do 75 lat, a także pozytywna weryfikacja w bazach BIK.