Maksymalny limit gotóofin logowki, którą można pożyczyć w Ofin (www.ofin.pl) jest relatywnie niski, bo wynosi jedynie 2000 złotych. Plusem tej oferty jest jednak fakt, że o najwyższą kwotę klienci mają możliwość wnioskować już po terminowej spłacie pierwszego uzyskanego kredytu. W przypadku nowych klientów Ofin ogranicza zakres kwotowy do 1500 zł co nie odbiega zbyt mocno od standardów stosowanych przez większość konkurencyjnych firm.

ofin ikona 2Dostępne okresy kredytowania są mało elastyczne i z góry ustalone na 15, 30 lub 60 dni, ale w zamian bez żadnego problemu klient może prolongować spłatę pożyczonej gotówki – warunkiem uzyskania przedłużenia spłaty jest uregulowanie odpowiedniej opłaty przynajmniej na 5 dni przed datą wymagalności płatności. W przypadku pożyczek na 15 i 30 dni prolongata jest możliwa najwyżej czterokrotnie (przedłużenie spłaty wynosi dokładnie tyle, na ile był zaciągany dany kredyt), dla pożyczek na 60 dni dwukrotnie (tu jest również dodatkowe ograniczenie, polegające na tym, że spłatę danej raty można przedłużyć tylko raz, a warunkiem uzyskania drugiej prolongaty jest uregulowanie pierwszej przedłużanej płatności).

ofin ikona 1Aby móc złożyć wniosek kredytowy w Ofin, należy się zarejestrować na stronie www.ofin.pl, wypełnić wniosek online przy użyciu danych z dowodu osobistego (podając również swój aktualny numer telefonu komórkowego), mieć od 21 do 75 lat i nie być notowanym w Krajowym Rejestrze Długów. Na podjęcie decyzji nie trzeba czekać długo (zazwyczaj do kilku minut), a pieniądze są przelewane na konto klienta w ciągu godziny od pozytywnego rozpatrzenia wniosku.