Lendon logoZakres kwot, które możemy pożyczyć za pośrednictwem lendON (www.lendon.pl), to 100-3600 złotych (w przypadku pierwszej pożyczki maksymalna kwota wynosi jednak tylko 1500 złotych). Maksymalny termin spłaty pożyczonej kwoty wynosi 30 dni, choć istnieje możliwość jego przedłużenia – o 10, 20 lub 30 kolejnych dni (co wiąże się z dodatkowymi opłatami, wyszczególnionymi na stronie). Pierwsza pożyczka w lendON jest udzielana w promocji polegającej na całkowitym braku kosztów – oznacza to, że jeśli pożyczymy 1500 zł, będziemy musieli zwrócić również 1500 złotych bez żadnych dodatkowych prowizji.

lendon grafika 1Formalności są ograniczone do niezbędnego minimum i obejmują ustalenie na kalkulatorze (dostępnym na stronie głównej www.lendon.pl i uwzględniającym wszystkie koszty) kwoty pożyczki i okresu spłaty, wypełnienie wniosku i decyzję ze strony pożyczkodawcy o przyjęciu bądź odrzuceniu naszego wniosku. Do rejestracji w serwisie niezbędny jest jedynie dowód osobisty oraz telefon komórkowy. Decyzja jest podejmowana w bardzo krótkim czasie (zwykle od kilku do kilkunastu minut), po czym przesyłana jest za pośrednictwem wiadomości SMS na numer telefonu podany podczas rejestracji.

lendon grafika 2Jeśli posiadamy konto w Alior Banku, PKO Banku Polskim S.A., Pekao S.A., BZWBK S.A., Millennium Banku lub mBanku, to możemy liczyć na przelanie przyznanej pożyczki najpóźniej w 10 minut od otrzymania informacji o akceptacji wniosku. W przypadku innych banków transfer gotówki będzie trwał dłużej, lecz czas oczekiwania nie powinien przekroczyć 24 godzin. Terminowe spłaty zaciągniętych pożyczek premiowane są obniżonymi prowizjami przy zaciąganiu kolejnych zobowiązań – maksymalnie do 30% rabatu na oprocentowanie dla klientów, którzy spłacili co najmniej 8 pożyczek w lendON i nie opóźnili się ze spłatami rat o więcej niż 10 dni.