latwy kredyt LogoŁatwy Kredyt (www.latwykredyt.pl) to jedna z najmłodszych firm pożyczkowych działających na rodzimym rynku (pojawiła się w Polsce w 2012 roku), a możliwe do uzyskania kwoty szybkich pożyczek gotówkowych wahają się od 100 do 3000 złotych. W Łatwym Kredycie, analogicznie do wielu konkurencyjnych parabanków, nowy klient ma ograniczony limit pierwszej chwilówki – w tym przypadku do 1000 złotych. Warto jednak zauważyć, że już po terminowym uregulowaniu pierwszego zobowiązania klienci zyskują dostęp do pełnego zakresu kwotowego, co jest praktyką dosyć niecodzienną, choć korzystną dla pożyczkobiorców.

latwy kredyt grafika 1Minimalny okres kredytowania wynosi 15 dni, a najdłuższy termin spłaty to 30 dni, jednak jeśli klient z jakiegoś powodu nie jest w stanie spłacić zaciągniętego kredytu terminowo, może zwrócić się do pożyczkodawcy o prolongatę kredytu. Dostępne okresy przedłużeń wynoszą 7, 14 oraz 30 dni – aby nowy termin spłaty wszedł w życie, należy z góry uregulować wymaganą opłatę przedłużeniową.

latwy kredyt grafika 2Złożenie wniosku kredytowego w Łatwym Kredycie wiąże się z rejestracją w serwisie internetowym (na tym etapie potrzebne są dane z dowodu osobistego oraz numer telefonu komórkowego), wypełnieniem samego wniosku online (nie są wymagane żadne zaświadczenia o wysokości zarobków), należy również pozytywnie przejść weryfikację w BIK i być w wieku pomiędzy 21 a 65 lat. Jeśli wniosek zostanie rozpatrzony na korzyść klienta, gotówka może być przelana klientowi w ciągu 30 minut, jeśli konto osobiste pożyczkobiorcy jest prowadzone w dowolnym banku z wymienionych na stronie internetowej kredytodawcy.