ekspreskasa logoOferta Ekspres Kasy (www.ekspreskasa.pl) jako firmy udzielającej krótkoterminowych pożyczek gotówkowych jest raczej standardowa pod względem zakresu możliwych do uzyskania kwot: pożyczkobiorca może wnioskować o sumy od 100 do 2000 złotych (dla nowych klientów do 1500 złotych). Pierwsza pożyczka do kwoty 1500 zł jest darmowa.

ekspreskasa grafikaTerminy spłaty proponowane przez Ekspres Kasę klientom są sztywno określone z góry i wynoszą odpowiednio 15, 30 oraz 60 dni – warto wziąć pod uwagę fakt, że kwoty powyżej 1500 złotych mogą być zaciągane jedynie na 60 dni (krótsze terminy spłaty są w ich przypadku niedostępne). W przypadku niemożności wywiązania się z terminowej płatności klient może wnioskować o przedłużenie okresu kredytowania – aby prolongata weszła w życie, musi zostać zgłoszony wniosek o nią oraz należy opłacić prowizję (jest ona równa kwocie odsetek za dany kredyt). Każdą chwilówkę można przedłużać najwyżej dwukrotnie (kredyty na 60 dni raz na każda ratę), a okres spłaty wydłuża się o tyle samo dni, na ile była wzięta bazowa pożyczka.

ekspreskasa grafika 2Wymagania formalne wobec klientów składających wnioski kredytowe to: rejestracja na stronie www.ekspreskasa.pl (należy wprowadzić dane z dowodu osobistego, numer telefonu komórkowego oraz numer rachunku bankowego), polskie obywatelstwo (wymagany jest pobyt na terenie kraju), wiek od 21 do 70 lat i brak wpisu do Krajowego Rejestru Długów.