Sezon bikini czas zacząć – ile kosztuje depilacja laserowa?

Sezon bikini czas zacząć – ile kosztuje depilacja laserowa?

Wakacje tuż, tuż, a to oznacza, że trzeba odpowiednio przygotować się do wyjazdów. Nie chodzi tylko o zakup stroju kąpielowego, przewiewnych sukienek czy kosmetyków do opalania. Dla wielu kobiet ogromnie ważna jest skuteczna depilacja miejsc intymnych i nie tylko. Depilacja laserowa pozwoli Ci zapomnieć o tym problemie na dłuższy czas. Ile kosztuje taki zabieg? Dlaczego warto się na niego zdecydować?

Depilacja laserowa – na czym polega i ile kosztuje?

Depilacja laserowa to trwalsza od tradycyjnych forma usuwania owłosienia z różnych miejsc na ciele. To zabieg, który należy powtórzyć kilka razy, by uzyskać trwały efekt. I choć nie jest to tani zabieg, na pewno daje oczekiwane efekty, gdyż w ten sposób włosków można pozbyć się na kilka miesięcy, a nawet lat. Depilację laserową zaleca się osobom, u których występują podrażnienia i zmiany alergiczne po tradycyjnej depilacji, które borykają się z problemem nadmiernego owłosienia lub wrastających włosków. To w pełni higieniczna forma depilacji, wykonywana w profesjonalnych salonach kosmetycznych. depilacja laserowaJak wygląda depilacja laserowa? Na początek wykonywana jest próba laserowa, której celem jest sprawdzenie, jak skóra zareaguje na działanie lasera. Jeżeli nie powstaną żadne podrażnienia, można przejść do zabiegu. Lekarz używa lasera, którego światło jest pochłaniane przez obecną w meszkach włosowych melaninę. W ten sposób melanina odbiera energię przekazaną przez laser i w ten sposób ulega zniszczeniu razem z całym meszkiem włosowym. Na światło lasera reagują tylko włoski w fazie wzrostu, dlatego też zabieg należy kilkakrotnie powtórzyć, gdyż włosy nigdy nie rosną jednocześnie. Taki zabieg najczęściej powtarza się co miesiąc przez około pół roku, a następnie raz do roku. A ile to kosztuje? Za jedną sesję depilacji zapłacimy:

• wąsik – około 200 – 300 złotych,
• łydki – około 500 złotych,
• okolice bikini – około 300 – 400 złotych.

depilacja laserowa

Ceny rzecz jasna będą się różnić w zależności od klasy salonu kosmetycznego, na ogół jednak jest to większa inwestycja. Warto się na nią zdecydować, jeżeli owłosienie w różnych częściach naszego ciała wyjątkowo nam przeszkadza. Najlepiej zrobić to kilka miesięcy przed planowanym urlopem, aby mieć pewność, że zabieg okaże się skuteczny i nie będzie żadnych powikłań. Jeżeli zależy nam na przeprowadzeniu zabiegu depilacji laserowej na większej części naszego ciała, a nie mamy na to pieniędzy, warto zapoznać się z ofertą szybkich pożyczek gotówkowych oferowanych przez Vivus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *