Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Ile kosztuje przedłużanie włosów?

Piękne, lśniące i długie włosy to marzenie niejednej kobiety. Niestety, nie każda z nas jest w stanie zapuścić włosy do pasa i sprawić, by wyglądały zdrowo. Wiele z nas zmaga się z takimi problemami, jak nadmierne wypadanie czy przetłuszczanie się włosów, łamliwość i suchość końcówek czy skłonności do powstawania kołtunów. Czy mimo tych przeszkód można mieć długie włosy? Tak, i to w kilka godzin! Z pomocą przychodzi fryzjerski zabieg przedłużania włosów.

Przedłużanie włosów na różne sposoby

Przedłużanie oraz zagęszczanie włosów to zabieg już od lat znany i oferowany przez większość zakładów fryzjerskich. Istnieje wiele metod przedłużania włosów, a każda z nich różni się pod kilkoma względami, przede wszystkim jednak czasem noszenia dopinanych włosów. Oto najpopularniejsze metody:

• Metoda laserowa:

Nowoczesna metoda polegająca na tworzeniu małych, niewidocznych, aczkolwiek trwałych łączeń. Są one na tyle delikatne, by nie obciążać cebulek włosów i w efekcie ich nie osłabiać. To dobra metoda dla rzadkich i słabych włosów, a także osób z problematyczną skórą głowy. Nosi się je do 5 miesięcy. CENA: OD 800 ZŁOTYCH W GÓRĘ.

• Metoda kanapkowa (taśmy silikonowe):

To prosta i wyjątkowo szybka w aplikacji włosów metoda, polegająca na równomierne doklejanie pasm włosów w wydzielonych miejscach między naszymi włosami. Ponieważ taśmy są cienkie, będą niewidoczne nawet wśród stosunkowo rzadkich włosów. Okres noszenia to od 3 do 6 tygodni. CENA: OD 210 ZŁOTYCH W GÓRĘ.

przedłużanie włosów

• Metoda na ultradźwięki:

To metoda wykonywana „na zimno”, dzięki czemu podczas zabiegu nasze włosy nie ulegają zniszczeniu. Łączenia są bardzo małe i niewidoczne, ale nadal trwałe. Ta metoda polecana jest przy włosach suchych i łamliwych. Okres noszenia wynosi nawet do pół roku, niemniej włosy wymagają w tym czasie specjalnej pielęgnacji. Długo też trwa ściąganie doczepów. CENA: OD 520 ZŁOTYCH W GÓRĘ.

• Metoda na tulejki:

To metoda, którą docenią kobiety ceniące sobie dyskrecję i trwałość wybieranych rozwiązań. Połączenia powstają podobnie jak przy metodzie na mikroringi (o niej poniżej), ale różni się sposób zaciskania. Doskonale sprawdzi się na włosach cienkich i śliskich. Okres noszenia to jakieś 3-4 miesiące. CENA: 270 – 300 ZŁOTYCH.

przedłużanie włosów

• Metoda na mikroringi:

To najpopularniejsza metoda przedłużania włosów polegająca na łączeniu poszczególnych pasemek przez zaciskanie na nich drobnych obrączek (czyli mikroringów). To wyboru mamy mikroringi z silikonem lub bez. To metoda w pełni bezpieczna i polecana zwłaszcza dla osób aktywnych fizycznie. Czas noszenia wynosi od miesiąca do półtora. CENA: 270 – 300 ZŁOTYCH.

(źródło: http://www.preferbeauty.pl/)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *