Najmodniejsze zabiegi fryzjerskie

Najmodniejsze zabiegi fryzjerskie

Fryzjerstwo to w dzisiejszych czasach prawdziwa sztuka. Salony fryzjerskie oferują swoim Klientom i Klientkom najróżniejsze zabiegi mające poprawić kondycję i wygląd ich włosów. Dzięki temu nawet bardzo zniszczone i przerzedzone włosy mogą wyglądać wspaniale. Przedstawiamy pięć najnowszych metod pielęgnacji włosów stosowanych w salonach fryzjerskich. Czy możesz pozwolić sobie na któryś z nich?

Najnowsze i najmodniejsze zabiegi fryzjerskie

1. Kuracja Kaszmirową Keratyną (HS3) – to pochodna znanego zabiegu Olaplex, który naprawdę zrewolucjonizował fryzjerski rynek. Zabieg keratynowy odbudowuje strukturę włosa zarówno wewnątrz, jak i z zewnątrz. Tym sposobem przy jednym zabiegu uzyskujemy dwie ważne rzeczy – odbudowę struktury włosa oraz jego idealne wygładzenie. Cena: ok. 600 złotych.fryzjer

2. Ice Therapy – to połączenie kosmetyków regenerujących włosy z działaniem bardzo niskiej temperatury. Najpierw włosy zostają oczyszczone, następnie nakłada się na nie odżywczą maskę oraz regenerujące ampułki. Na koniec włosy chłodzi się przy pomocy specjalnego urządzenia o nazwie Inverse. Dzięki temu zabiegowi włosy są zdecydowanie bardziej miękkie, wygładzone i dobrze nawilżone. Cena: ok. 300 – 600 złotych.

3. Botox – jak sama nazwa wskazuje, celem terapii jest wypełnienie ubytków, ale w strukturze włosa. Efekt widać już po pierwszym zabiegu, niestety trzeba go powtarzać mniej więcej co 10 myć. Dzięki temu zabiegowi włosy są wyraźne zregenerowane i bardziej elastyczne. Cena: ok. 50 złotych za jeden zabieg, który należy powtarzać kilka razy w miesiącu, by uzyskać trwałe efekty.

4. Strzyżenie Split Ender – to metoda usuwania zniszczonych i połamanych końcówek włosów bez potrzeby podcinania ich na całej długości. Wykorzystuje się do tego specjalne urządzenie. Idealna forma strzyżenia dla kogoś, kto zapuszcza włosy i nie chce ich obcinać, ale zależy mu na usunięciu zniszczonych końcówek. Cena: ok. 100-150 złotych.fryzjer

5. Produkty Anty-ageing – zabieg przeciwstarzeniowy mający na celu poprawić wygląd włosów. Linia kosmetyków Anty-ageing zawiera kwas hialuronowy, który zwiększa jędrność oraz wyrównuje strukturę włosa. Co ciekawe, kurację można kontynuować samodzielnie w domu, kupując wspomniane produkty. Cena: ok. 200 – 600 złotych, w zależności od ilości zabiegów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *