Krótkoterminowe pożyczki Vivus – dowiedz się więcej

Krótkoterminowe pożyczki Vivus – dowiedz się więcej

Każdemu z nas może przytrafić się sytuacja, w której nagle będziemy potrzebować większej gotówki. Może chodzić o drogie leczenie, zakup wyprawki szkolnej, remont mieszkania czy kupno samochodu. Dochodzimy wtedy do wniosku, że najprostszym rozwiązaniem będzie pożyczka gotówkowa. Gdzie uzyskać ją najszybciej, najbezpieczniej i na najlepszych warunkach? Odpowiedź może być tylko jedna: Vivus!

Vivus – pożyczki gotówkowe szybko i bezpiecznie

Vivus to jeden z czołowych pożyczkodawców w Polsce. Oferuje przede wszystkim krótkoterminowe pożyczki gotówkowe on-line na dowolny cel. Cała procedura uzyskania, jak i spłacenia pożyczki jest bardzo przystępna. Z tego względu już bardzo wiele osób zaufała Vivusowi i raz po raz wracają do niego, gdy potrzebują gotówki. Pierwsza pożyczka w Vivusie jest darmowa, co oznacza, że do pożyczonej kwoty nie są doliczane żadne odsetki. Oddajemy dokładnie taką kwotę, jaką pożyczyliśmy.vivus W ten sposób możemy wypróbować, czy ta forma pożyczkowania nam odpowiada, bez żadnych konsekwencji. Jeżeli natomiast zdecydujemy się na pożyczkę kolejny raz, jej oprocentowanie będzie zależało od wysokości kwoty pożyczki oraz czasu jej spłaty. Od nowego roku Vivus oferuje pierwszą darmową pożyczkę nawet do 3.000 złotych na 30 dni.

Poleć Vivusa innym i zarabiaj!

Vivus oferuje dodatkowe bonusy swoim Klientom, którym uda się zachęcić innym do skorzystania z jego oferty. Jak to działa? Otóż za każdego znajomego, który skorzysta z oferty Vivus za pośrednictwem zaproszenia wysłanego mu drogą elektroniczną w Twoim imieniu, uzyskasz 30 złotych bonusu. W ten sposób, jeśli uda Ci się zaprosić pięciu znajomych, Twoje konto bankowe zostanie zupełnie za darmo zasilone kwotą aż 150 złotych!vivus Aby poznać najnowsze oferty Vivus oraz zasady uzyskiwania pożyczek, warto zajrzeć na stronę www.vivus.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *