Vivus liderem na rynku pożyczek

Vivus liderem na rynku pożyczek

Pożyczki krótkoterminowe stały się w ostatnim czasie jednym z najbardziej ulubionych sposobów Polaków na załatanie dziury w budżecie lub wsparcie finansowe w nagłych sytuacjach. Liderem w tej kwestii jest bez wątpienia Vivus. Ale jak ją uzyskać? Wystarczy kilka kroków, by móc korzystać z pieniędzy pożyczonych przez Vivusa.

Zgłoś się po pożyczkę

Sposób I – Internet

Aby uzyskać pożyczkę krótkoterminową u Vivusa przez Internet, należy wejść na oficjalną stronę internetową www.vivus.pl i założyć tam swój profil. Najpierw klikamy na przycisk „Weź pożyczkę”, wybierając kwotę oraz okres, na jaki chcemy pożyczyć pieniądze, a następnie uzupełniamy swoje dane i wysyłamy wniosek o pożyczkę przy pomocy przycisku „Zarejestruj się”.

vivus wniosek

Wniosek o pożyczkę

Sposób II – telefon

Dla tych, którzy nie mają dostępu do Internetu lub nie do końca potrafią się nim posługiwać istnieje inna, łatwiejsza opcja – wystarczy wykonać telefon pod numer 221 221 227. W rozmowie podajemy swoje dane, kwotę, jaką chcemy pożyczyć i czas, na jaki ma być udzielona pożyczka.

Zawrzyj umowę pożyczkową

Potwierdź dane

Aby potwierdzić swoje dane, musimy ze swojego osobistego konta przelać na konto Vivus symbolicznego 1 grosza. Można też skorzystać z szybkich przelewów BlueCash i przelać 1 zł. Ta weryfikacja pozwoli potwierdzić wiarygodność naszych danych, a także ustalić, na które konto ma być przelana pożyczona kwota. Trzeba przy tym pamiętać, by konto, z którego robimy przelew, było zarejestrowane na nas osobiście. W tytule tego przelewu należy wpisać: „Potwierdzam rejestrację numer (wpisujemy swój numer rejestracji, przekazany w wiadomości e-mail) i zgadzam się na umowę pożyczki Vivus.pl”. Weryfikacja danych służy interesom zarówno Pożyczkodawcy, jak i Pożyczkobiorcy.

Odbierz pieniądze szybko

Vivus zapewnia, że po pozytywnym przejściu weryfikacji, gdy już pożyczka zostanie nam przyznana, pieniądze mogą trafić na nasze konto nawet w przeciągu około 15 minut. To jedna z niewielu takich ofert na rynku. By móc spodziewać się gotówki właśnie w tym czasie, musimy mieć konto bankowe w jednym z poniższych banków: Alior Bank, Getin Bank, Bank Pekao S.A., ING Bank, Millennium Bank oraz PKO Bank Polski. Jeżeli posiadamy konto w innym banku, przekaz pieniędzy będzie trwał dłużej, w zależności od sesji międzybankowych ustalonych przez nasz bank.vivus
Uzyskanie pożyczki krótkoterminowej na Vivus.pl jest proste i bezproblemowe. Vivus gwarantuje swoim Klientom pełne bezpieczeństwo transakcji, a także przejrzyste warunki umowy. Pamiętajmy, by dokładnie się z nią zapoznać, zanim zawrzemy umowę o pożyczkę. Dzięki temu unikniemy wielu nieporozumień, które mogłyby wyniknąć z naszej niewiedzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *