Szybka pożyczka na naprawę samochodu

Szybka pożyczka na naprawę samochodu

Na koniec miesiąca przychodzę do Was z historiami nadesłanymi przez Czytelników o tym, jak chwilówka pomogła im w nagłej życiowej sytuacji. Oto pierwsza z nich:

Marian, 55 lat, Sandomierz

„Moja praca wymaga ode mnie posiadania własnego samochodu, z którego korzystam w celach służbowych. Wiadomo więc, że każda usterka samochodu stanowi dla mnie spory problem. Zwykle były to drobne naprawy, które trwały niedługo, jednak jakiś czas temu samochód popsuł się dość poważnie. Nie mogłem sobie pozwolić na kilkudniową naprawę, niestety akurat nie miałem gotówki, by szybko i sprawnie zorganizować części oraz zaufanego mechanika. Przyznam, że byłem zmartwiony. Nie za bardzo miałem od kogo pożyczyć pieniędzy, od rodziny nie chciałem, a w pracy akurat byliśmy po wypłatach i szef powiedział, że za tę naprawę będzie mógł mi zwrócić dopiero przy następnej wypłacie. Spore wydatki z tego miesiąca sprawiły, że nie mieliśmy z żoną oszczędności. Poradziłem się przyjaciela, co zrobić, a on polecił mi szybką pożyczkę u Vivusa.

pożyczka na samochód

“Dzięki pożyczce Vivus udało mi się szybko naprawić samochód i znów mogę wykorzystywać go w pracy!|’ – Marian, 55 lat, Sandomierz

Powiedział, że pożyczają od ręki, na dowód, a wniosek mogę złożyć przez Internet! Poza tym pierwsza pożyczka jest za darmo i nawet do 1.600 zł. Mnie wystarczył 1.000 zł, żeby znów postawić swój samochód na nogi, a raczej na koła. 😉 Złożyłem więc wniosek i ku mojemu zdziwieniu gotówka trafiła na konto tego samego dnia. Przez weekend samochód został naprawiony, tak że następnego tygodnia mogłem bez obaw jechać do pracy. Pożyczkę spłaciłem w ciągu 30 dni za pieniądze, które zwrócił mi szef. Dzięki Vivusowi obyło się bez nieprzyjemności!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *